دانلود کتاب صوتی شطرنج ++ راو-کو

دانلود کتاب صوتی شطرنج ++ راو-کو


دانلود کتاب صوتی شطرنج


 


 


کتاب صوتی شطرنج


 


 


در این مطلب کتاب صوتی شطرنج را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب توسط استفان تسوایک نوشته شده است.


 


راوی داستان با دوستش در یک کشتی مسافری عازم آرژانتین هستند. قهرمان شطرنج جهان میرکو کوچنتویچ نیز برای شرکت در رقابت جهانی در آرژانتین، همسفر آنهاست. راوی نقشه ای میکشد تا به میرکو نزدیک شود و او را به یک بازی شطرنج در کشتی ترغیب کند.
میرکو مغرور، بی ادب و خودخواه است و اهل مراودات اجتماعی نیست، مگر برایش نفع مالی داشته باشد. او از قهرمانی در مسابقات شطرنج و حواشی آن توانسته ثروت هنگفتی به دست بیاورد و تنها هدفش از بازی شطرنج درآمد بیشتر است.


 


راوی داستان با دوستش تصمیم میگیرند طبق نقشه از پیش طراحی شده، روی عرشه کشتی شطرنج بازی کنند تا میرکو ترغیب شود و به آنان نزدیک شود. اما میرکو توجهی نمیکند. در ادامه مرد ثروتمندی به نام مک کونور با هدایت و ترغیب راوی داستان تصمیم میگیرد در ازای مبلغ بالایی با میرکو مسابقه بدهد. آنها مسابقه را به میرکو میبازند، اما در مسابقه دوم با کمک یک مرد غریبه به نام دکتر بی بازی را مساوی میکنند. میرکو که این تساوی برایش شکست محسوب میشود میپذیرد که در مسابقه سوم نیز شرکت کند.


 


حالا راوی و دوستانش تصمیم میگیرند برای رقابت سوم از مرد غریبه یعنی دکتر بی بخواهند با میرکو مسابقه بدهد، اما او نمیپذیرد و…


 


در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید. 


 مشخصات:
● تعداد : 1 فایل صوتی

● زمان : 1 ساعت و 39 دقیقه

● فرمت : MP3

● کیفیت : 48 کیلوبیت

● قابل پخش در : کامپیوتر، موبایل، پخش ماشین، و سایر دستگاه های پخش آهنگ

( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )
ترک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *