خط حزب‌الله ۱۹۷/ «به چشم دیدیم» ++ راو-کو

خط حزب‌الله ۱۹۷/ «به چشم دیدیم» ++ راو-کو

به گزارش جهان نيوز، یکصد و نود و هفتمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با عنوان «به چشم دیدیم» منتشر شد.


در این شماره نشریه آمده است: امام خمینی در سال۱۳۶۰ در دیدار با اعضای حزب‌الله لبنان به ایشان چنین توصیه فرمودند: «اگر مقاومت کنید پیروزی را در پیشانی شما می‌بینم.» سال‌ها بعد از این توصیه، جوانان مؤمن و انقلابی حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه خود با رژیم صهیونیستی این وعده حضرت امام را محقق کردند. حال سؤال اینجاست که حزب‌الله لبنان چگونه توانست بر ارتش مستحکم رژیم صهیونیستی پیروز شود؟ خط حزب‌لله در سخن هفته این شماره خود به تشریح این موضوع پرداخته است که خواندن آن خالی از لطف نیست.


نشریه‌ خط حزب‌الله  در این شماره به مناسبت سالگرد کودتای ۲۸ مرداد و فرجام تلخ نهضت ملی شدن صنعت نفت، درس‌هایی در این‌باره را از نگاه رهبر انقلاب مرور کرده است.

سایر بخش‌های نشریه نیز به شرح زیر است:نُه توصیه رهبر انقلاب به گروه‌های جهادی/ خبر هفتهدرباره شخصیت امیرالمؤمنین (ع) بهتر می‌دانم که ساکت باشم/ کلام امامچرا غدیر عیدالله اکبر است؟ بازخوانی تاریخیعرب‌های خوزستان متدین و دوستدار خاندان پیامبرند/ خاطرات رهبریبرای آشنایی با اندیشه مقاومت این کتاب را بخوانید/ معرفی کتابجوان‌های مؤمن و پرتلاش، این عیب بزرگ کشور را برطرف کنند /رونق تولیدگناه اصلی عملکرد‌ها است/ پرسش و پاسخانقلابی بودن به ثبات قدم است/ حزب الله این است


جمعیت کم مغلوب است! / خانواده ایرانی

طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، شماره‌ی ۱۹۷ این هفته‌نامه نیز به ارواح طیبه شهدای آزاده تقدیم می‌شود.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A ۴ جهت مطالعه و A ۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نماز‌های جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
منبع:میزان

ترک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *