آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید ++ راو-کو

آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید ++ راو-کو


آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید


 


 

آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید


 


 


ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که به برخی از شماره های درون لیست مخاطبین خود تنها به مدت محدودی نیاز داشته باشید. برای مثال ممکن است با خریداران و فروشنده های زیادی سر و کار داشته باشید و تنها در مواقع خرید و فروش بخواهید از شماره تماس آنها استفاده نمایید.


 


در صورتی که بخواهید تمام شماره های اینگونه افراد را درون لیست مخاطبین خود ذخیره کنید با دو مشکل مواجه خواهید شد. مشکل اول پر شدن فضای گوشی می باشد، در واقع با وجود اینکه لیست مخاطبین حافظه چندانی اشغال نمی کنند اما در صورت زیاد شدن این لیست ممکن است بر روی حافظه اصلی گوشی تاثیر گذار باشد. مشکل دوم نیز بهم ریختگی و ایجاد بی نظمی در لیست مخاطبان می باشد و شما باید برای پیدا کردن شماره یک فرد خاص مدت زمان زیادی را به جستجو بپردازید. 


 


شما می‌ توانید شماره های غیر ضروری خود را به صورت موقت در گوشی ذخیره کرده و پس از اتمام کار آنها را به صورت خودکار حذف نمایید.


 


امروز در سرزمین دانلود به بررسی روش های ذخیره شماره به صورت موقت در گوشی های اندروید می پردازیم. با ما همراه باشید.


 


 


استفاده از برنامه Rolo


 


Rolo یک برنامه اندروید بسیار کاربردی در زمینه مدیریت تماس ها و مخاطبین می باشد. توسط این برنامه می توانید مخاطبین خود را به صورت موقت در گوشی ذخیره نموده و با در نظر گرفتن تاریخ به صورت خودکار آنها را پاک نمایید.


 


علاوه بر امکان ذخیره سازی مخاطبین به صورت موقت، توسط Rolo می توانید به مدیریت تماس ها و پیامک های خود نیز بپردازید. همچنین امکان برقراری تماس و ارسال پیامک نیز درون برنامه قرار داده شده است که به صورت رایگان می توانید از تمام این امکانات استفاده کنید.


 

آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید


 


 


استفاده از برنامه Kitkat Dialer


 


Kitkat Dialer نیز یکی از برترین نرم افزارهای اندروید در زمینه مدیریت تماس و لیست مخاطبین می باشد. با نصب این برنامه می توانید مخاطبین خود را مرتب نموده و شماره های تکراری را حذف نمایید.


 


قابلیت ذخیره سازی موقت شماره تماس نیز درون برنامه قرار داده شده است. در این حالت می توانید شماره های غیر ضروری خود را در لیستی جدا که با نام Tiny Contacts در دسترس می باشد قرار داده داده و در صورت نیاز در هر زمان نسبت به حذف آنها اقدام نمایید.


 


همچنین علاوه بر امکان مدیریت مخاطبین، می توانید پیامک ها و لیست تماس های خود را مدیریت نمایید. محیط کاربری این برنامه بسیار تعاملی بوده و کار با آن بسیار آسان می باشد.


 

آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید


 


 


استفاده از برنامه Qcktag-temporary Contacts


 


برنامه Qcktagtemporary Contacts به شما این امکان را می دهد که مخاطبین موقت خود را در محلی جدا از لیست اصلی خود ذخیره نمایید. این برنامه حجم بسیار کمی داشته و کار با آن نیز بسیار آسان می باشد.


 


برای ذخیره موقت شماره می توانید به راحتی بر روی آیکون + در پایین برنامه کلیک کنید و پس از آن شماره مورد نظر خود را همراه با نام مخاطب در برنامه ذخیره نمایید. 


 

آموزش ذخیره مخاطبین به صورت موقت در اندروید


 


 


در این مقاله به بررسی روش های افزودن موقت مخاطبین دز گوشی های اندروید پرداختیم. به طور کلی با استفاده از برنامه های مدیریت مخاطبین می توانید شماره های غیر ضروری خود را در محلی دیگر و به دور از مخاطبین اصلی خود ذخیره نمایید.


 


شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص هر یک برنامه های ذکر شده از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید. 


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )
ترک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *